​جانبازان ولی‌نعمتان جامعه هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: جانبازان ولی‌نعمتان جامعه هستند و وظیفه خطیر جانبازان علاوه بر حفظ استقامت خویش،تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و استقامت در جامعه است.
​جانبازان ولی‌نعمتان جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار» حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد در سفر به شهرستان خدابنده در استان زنجان در مراسم جشن علمداران ایثار شهرستان خدابنده با اشاره به اهمیت بعد معنوی وجود انسان، ایثارگران را ذخیره معنوی جامعه و عامل حفظ دستاوردها و انگیزه بخشی برای تداوم مسیر انقلاب و برخوردار از نقشی بی‌بدیل دانست که هیچ‌کس نمی‌تواند جای آن را پر کند.
وی بابیان اینکه جانبازان در هشت سال دفاع مقدس از جان خود برای دفاع از میهن گذشتند، ادامه داد: در این کشور هرکس هرچه دارد از برکت وجود جانبازان و ایثارگران است، جانبازان ولی‌نعمتان جامعه هستند و مسئولان و مردم خصوصاً نسل جوان برای ادامه مسیر دشوار پیش رو با نگاه به استقامت جانبازان هدف و راه را پیدا می‌کنند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد خاطرنشان کرد: جانبازان ولی‌نعمتان جامعه هستند و وظیفه خطیر جانبازان علاوه بر حفظ استقامت خویش، تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و استقامت در جامعه است.
حجت‌الاسلام کاویانی راد در پایان گفت: نسل انقلاب کرده و جنگ‌دیده اگرچه بیشترین هزینه را برای استقلال، عزت و آرامش و رفاه آیندگان پرداخت کرده و می‌کنند در برابر تحمل دشواری‌های مسیر در صفحات تاریخ این کشور از سابقه‌ای درخشان و باافتخار برخوردار خواهند بود.
در بخش دیگری از این مراسم بیگدلی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: مردم کشور ما در تمام مراحل متحد بوده‌اند و با اتحاد و انسجام بیشتر از مشکلات عبور خواهند کرد.
حجت‌الاسلام موسوی امام‌جمعه قیدار نیز گفت: شهدا و جانبازان از غیر خدا قطع کردند و در این شرایط است که ایثار، شهادت و جانبازی معنا پیدا می‌کند
کاظمی مدیرکل بنیاد استان، بیگدلی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان، ائمه جمعه شهرستان، فرماندار، نیروی‌های نظامی و انتظامی و جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا در این مراسم حضور داشتند.
لازم به ذکر است جشن علمداران ایثار شهرستان خدابنده به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده و با همکاری شهرداری، نیروی انتظامی و سپاه در فرهنگسرای اشراق شهر قیدار برگزار شد.
حجت الاسلام کاویانی در این سفر با حضور در مزار شهدای شهرستان خدابنده به مقام شامخ شهدای شهرستان نیز ادای احترام کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285494
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...