تجلیل از معلمان جانباز مدارس شاهد سبزوار
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵
به مناسبت روز جانباز از معلمان جانباز مدارس شاهد سبزوار تجلیل بعمل آمد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، به مناسبت روز جانباز پنجشنبه 22 فروردین در سالن شهید حسین محمدیانی از معلمان جانباز مدارس شاهد و ایثارگر تجلیل بعمل آمد.
در این مراسم رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران سبزوار با گرامیداشت ایثارگری های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس گفت: جانبازان کسانی هستند که بدون هیچ چشمداشتی از خاک این کشور پاسداری کردند و در این راه  سرمایه ای از وجود خود را از دست دادند.
مهدی محتشم با اشاره به اینکه جانبازان شهدای زنده هستند، اظهار داشت: خداوند این فرصت را به آن ها داده است که سال هایی از عمر خودشان را همراه با مجاهدت و آزمایش دشوار بگذرانند.
وی با اشاره به اهمیت و جایگاه شغل معلمی گفت: شما معلمان جانباز می توانید الگوی بسیار مناسبی برای دانش آموزان در این  شرایط کنونی که هجمه دشمن که همواره رهبر معظم انقلاب به آن اشاره می کند باشید.
در ادامه یزدی معاون اجرایی رئيس آموزش و پرورش ضمن قدردانی از همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار در برگزاری مراسمات مختلف با این اداره بیان داشت: جانبازان همان دلدادگان و آسیب دیده های جنگ هستند که پرمایه ترین سرمایه ی خود را به مسلخ عشق بردند، تا مهر محبت و بندگی را بر پیشانی خود زنند.
وی گفت: بزرگ‌ترین الگوی ما در تمام عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی جانبازان هستند و بسیار خوشحالیم که در خدمت معلمان جانباز هستيم. 
در پایان از معلمان جانباز مدارس شاهد با اهدای لوح سپاس تجلیل بعمل آمد.
گفتنی است شهرستان سبزوار که در 230 کلیومتری مشهد قرار دارد  945 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام جمهوري اسلامي ايران کرده است.
انتهای پيام/
سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در سبزوار
 
 
 

کلمات کليدی: ایثار رضوی، تجلیل، معلمان، جانباز، سبزوار، خراسان رضوی
کد مطلب: 285550
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...