داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست رئیس بنیاد دشتستان با فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۴
نشست رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دشتستان با فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) برگزار شد.
نشست رئیس بنیاد دشتستان با فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، احمد ملک‌زاده در این نشست گفت: شهدا با کرامات خود ثابت کردند به‌واقع امامزادگان عشق‌اند و همواره مورداحترام مردم کشور هستند و مردم همیشه ارادت قلبی خود را به خانواده ایشان با حضور در محفل شهدا و بر سر مزار ایشان اثبات کرده‌اند.
وی افزود: همه ما باافتخار در خدمت خانواده محترم شهدا و ایثارگران هستیم و با تمام وجود در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌نماییم.
رئیس بنیاد شهید دشتستان تصریح کرد: بااراده و عزم جدی دستگاه‌های شهرستان دشتستان ازجمله مجموعه سپاه برای انجام برنامه‌های مختلف به‌منظور تبیین فرهنگ ایثار و شهادت وزنده نگه‌داشتن یاد شهدا با همکاری‌های سازنده بنیاد شهید در این مسیر مقدس، امیدواریم بتوانیم گام‌های مؤثری در خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت برداریم.
در پایان این نشست سرهنگ نعمت‌الله غلام پور فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان ضمن قدردانی از تلاش‌های مؤثر بنیاد شهید دشتستان، قول هرگونه همکاری و مساعدت با بنیاد درزمینه های مختلف را داد و بر تداوم همکاری این دو نهاد انقلابی برای تکریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر تأکید کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285715
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور