جانبازان سند افتخار انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵
استاندار تهران گفت: جانبازان سند افتخار انقلاب اسلامی و حماسه دفاع مقدس هستند و باید تلاش کنیم روحیه و فرهنگ ایثارگری در جامعه تداوم داشته باشد.
جانبازان سند افتخار انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز در نشستی با حضور انوشیروان محسنی‌بندپی، استاندار تهران، یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، نادر نصیری مدیرکل بنیاد و امور ایثارگران تهران بزرگ و جمعی از مدیران از جانبازان شاغل در استانداری تهران تجلیل شد.
استاندار تهران در این نشست با اشاره به اینکه افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران این است که برگرفته از آموزه‌های دینی به برکت اندیشه‌های امام راحل(ره) و مشارکت آحاد مردم جامعه است، گفت: یک میراث گران‌بها به نام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای ما به ارث گذاشته شده و باید در همه ابعاد نسبت به پاسداشت، مراقبت، حفاظت و تحقق بخشیدن اهداف آن کوشا و در سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم. 
محسنی‌بندپی با تاکید بر اینکه جانبازان معزز همه سرمایه و هستی خود را با خلوص و ایثارگری در راه آرمان‌های انقلاب و نظام قرار داده‌اند، اظهار داشت: خانواده شهدا و ایثارگران صبر و بردباری بسیاری داشته اند و مسئولان باید تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی به این عزیزان به کار بگیرند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست افزود: جانبازان سند افتخار انقلاب اسلامی و حماسه دفاع مقدس هستند و باید تلاش کنیم روحیه و فرهنگ ایثارگری در جامعه تداوم داشته باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ نیز در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز، جانبازان را مظهر ایثار، مقاومت و از خودگذشتگی دانست و از مقام والای آنان تقدیر کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285758