یادآوری رشادت های رزمندگان از راه‌های ترویج فرهنگ ایثار است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تاکید بر لزوم احداث یادمان های دفاع مقدس در فضای شهری، اظهار داشت: یکی از راهکارهای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یادآوری رشادت ها و حماسه آفرینی ها است و جامعه امروز ما باید با تاریخ پرافتخار خود آشنایی پیدا کند.
یادآوری رشادت های رزمندگان از راه‌های ترویج فرهنگ ایثار است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان روز یکشنبه در بازدید از موزه دفاع مقدس شهر ایلام از نزدیک در جریان عملیات عمرانی آن قرار گرفت و دستورات لازم را جهت تسریع در تکمیل پروژه صادر کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تاکید بر لزوم احداث یادمان های دفاع مقدس در فضای شهری، اظهار داشت: یکی از راهکارهای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یادآوری آن رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی ها است و جامعه امروز ما باید با تاریخ پرافتخار خود آشنایی پیدا کند.
رستمیان تصریح کرد: موزه دفاع مقدس یک محتوای فرهنگی است و بی تردید وجود این گونه یادمان ها در فضای شهری در کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی نقش بسزایی خواهد داشت.

وظیفه همه مسئولان تکریم ایثارگران است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز یک شنبه 25 فروردین 98 از تلاش‌های اسدالله هاشمی مدیرکل محیط زیست استان جهت اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تقدیر کرد.
سلیمان رستمیان با اشاره به لزوم تکریم جامعه معزز شاهد و ایثارگر افزود: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم و آن را نهادینه کنیم نیازمند این هستیم جامعه ایثارگری را مورد تکریم قرار دهیم و از آنان الگوگیری کنیم.
وی تصریح کرد: تعظیم و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران که تمام هستی خود را خالصانه تقدیم ایران اسلامی کردند از سوی همه جریان‌های سیاسی ضروری و مورد تأکید همه مسئولان است، ضمن اینکه احترام کامل به این افراد به عنوان یکی از ارزش‌های انقلاب اسلامی از مطالبات آحاد ملت ایران بوده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285764
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...