جانبازان مدافع ارزش‌های اسلام هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷
مدیرکل بنیاد استان قزوین در دیدار با جانبازان گفت: جانبازان مدافع ارزش‌های اسلام هستند و همواره در مسیر احیای آرمان‌های امام راحل و شهدا گام برمی‌دارند.
جانبازان مدافع ارزش‌های اسلام هستند
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور به همراه کارکنان بنیاد استان با جانبازان مدافع حرم «مرتضی قاسمی»، «ایوب عزیزی‌صیقلدهی» و «میثم برزگر» و جانباز دفاع مقدس «زعیم عابدینی» دیدار کرد.
در این دیدارها، حقایق‌پور گفت: جانبازان دین بزرگی بر گردن ما دارند و باید همه‌ مردم و مسئولان تلاش کنند تا حق آنها را ادا کنند. مسئولان هر کاری برای جانبازان انجام دهند کم است زیرا به برکت مجاهدت‌های شما عزیزان ما در آرامش و امنیت زندگی می‌کنیم.
وی با بیان اینکه الگوی جانبازان در دفاع مقدس حضرت ابوالفضل(ع) بود، گفت: امروز هم جانبازان مدافع حرم به تاسی از آن حضرت در کشورهای اسلامی مانند عراق و سوریه حضور یافته و از ارزش‌ها و حرم حضرت زینب(س) محافظت کردند.
وی افزود: جانبازان مدافع ارزش‌های اسلام هستند و همواره در مسیر احیای آرمان‌های امام راحل و شهدا گام برمی‌دارند تا بتوانند رضایتمندی‌شان را به دست آورند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه دیدار با جانبازان که بخشی از بدن خود را تقدیم اسلام کردند، برای ما ارزشمند است، گفت: با خدمت‌رسانی مطلوب تلاش خواهیم کرد تا ذره‌ای از رشادت‌های شما عزیزان را جبران کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285815