طرح سپاس یکی از برنامه های مهم بنیاد است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ بیان کرد: طرح سپاس یکی از برنامه‌های مهمی است که در بنیاد شهید و امور ایثارگران به اجرا درآمده و خوشبختانه دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان تا کنون در قالب این طرح به طور مستمر در بنیاد تهران انجام شده است.
طرح سپاس یکی از برنامه های مهم بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، نشست بررسی نقاط قوت و ضعف طرح سپاس با حضور نادر نصیری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، حسین زاده مشاور مدیرکل، اکبری رییس اداره دفتر و روابط عمومی، غفوری معاون تعاون و امور اجتماعی و حسن زاده رییس اداره مددکاری برگزار شد.
نصیری در این نشست با اشاره به ضرورت انجام طرح سپاس گفت: طرح سپاس یکی از برنامه‌های مهمی است که در بنیاد شهید و امور ایثارگران به اجرا درآمده و خوشبختانه دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان تا کنون در قالب این طرح به طور مستمر در بنیاد تهران انجام شده است.
وی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری درباره تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، با تمام توان این طرح ادامه خواهد داشت و جامعه هدف بنیاد بدانند خادمان آنان در بنیاد و همه مسئولان همیشه قدردان ایثار و از خود گذشتگی ایثارگران هستند و فداکاری های آنان را فراموش نخواهند کرد.
هماهنگی با مدیران استانی جهت مشارکت در دیدارها، تقسیم بندی دیدار طرح سپاس بر اساس آمار مناطق، استفاده از نیروی انسانی متخصص و مشرف به امور، تامین اعتبارات لازم، ضرورت تکریم ایثارگران، بهره گیری از مکانیزم های انگیزشی از مواردی بود که در این نشست درباره آن گفت و گو شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285832
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...