مادران شهدا مصداق بارز صبر و پایداری هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۲
مدیرکل بنیاد مازندران با بیان اینکه مادران شهدا مصداق بارز صبر و پایداری هستند، گفت: بعضی از مادران بزرگوار شهدا با وجود آنکه چند فرزند خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند اما با اراده و عزمی استوار همچنان به ارزش های اسلامی، اعتقادات دینی و نظام پایبند هستند.
مادران شهدا مصداق بارز صبر و پایداری هستند
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی روز دوشنبه 26 فروردین ماه در حاشیه مراسم تشییع پیکر حاجیه خانم «صفیه جلالی رودسری» مادر مکرمه شهیدان والامقام «علیرضا، محمدرضا و غلامعلی رودسری ابراهیمی»، بابیان اینکه مادران شهدا مصداق بارز صبر و پایداری هستند، گفت: بعضی از مادران بزرگوار شهدا با وجود آنکه چند فرزند خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند اما با اراده و عزمی استوار همچنان به ارزش های اسلامی، اعتقادات دینی و نظام پایبند هستند.
وی بردباری و شکیبایی مادران شهدا را نشأت گرفته از صبر زینبی دانست و عنوان کرد: مادران عزیز شهدا سهم بسزایی در تشویق فرزندانشان به جبهه های نبرد حق علیه باطل داشته اند و نقش این اسوه های ایثار در دوران ذفاع مقدس بی‌نظیر بوده است.
مدیرکل بنیاد مازندران افزود: مادران معزز شهدا عزیزترین فرزندان و دلبند خود را فدای میهن کردند و از شهادت سرو قامتان خود احساس رضایت و سربلندی می کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285837
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...