پيشرفت ايران اسلامی، آرمان جانبازان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: در دوران دفاع مقدس رزمندگان در هيچ شرايطی پا پس نكشيدند و امروز نيز اولویت بسياری از جانبازان با وجود برخی مشکلات، بقای نظام و پيشرفت ايران اسلامی در تمام زمينه‌ها است.
پيشرفت ايران اسلامی، آرمان جانبازان است
 
به گزارش «ايثار»، حجت الاسلام حسين معصومی دوشنبه 26 فروردين در اجتماع جانبازان و خانواده‌های منطقه 4 عمليات انتقال گاز، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا و تبریک فرارسیدن نیمه شعبان گفت: زحماتی كه ايثارگران در طول 40 سال كشيدند و سختی‌هایی که تحمل كردند، همه آنها امروز نتيجه داده است و شاهد اقتدار ايران اسلامی در منطقه هستيم.
حجت‌ الاسلام معصومی خاطرنشان ساخت: اسراييل زمانی فرياد می زد كه از نيل تا فرات از آن ما است، اما امروز به يمن وجود شهدا و ايثارگران شاهد هستيم كه دور خود را از ترس حصار می كشد.
وی تصريح كرد: در دوران دفاع مقدس رزمندگان در هيچ شرايطی پا پس نكشيدند و امروز نيز اولویت بسياری از جانبازان با وجود برخی مشکلات، بقای نظام و پيشرفت ايران اسلامی در تمام زمينه‌ها است. 
مديركل بنياد خراسان رضوی در پایان گفت: وظيفه ما است تا در بخش‌های مختلف تلاش و برنامه‌ريزی كنيم و بتوانيم در سال جديد قسمتی از مشكلات را حل كنيم و هدف اصلی ما اشتغال جوانان است و برای اين موضوع تمام تلاش خود را به كار خواهيم گرفت.
انتهای پيام/
کد مطلب: 285846
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...