ایثارگران پرچمداران آزادی و عزت هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷
بخشدار بخش آبش احمد در دیدار با ایثارگران گفت: جانبازان نزدیک‌ترین قشر به شهدا هستند و نقششان در بیان خاطرات شهیدان و اتفاقاتی که در هشت سال دفاع مقدس افتاده، تأثیر بسزایی دارد به همین دلیل ضروری است در این راستا پیشگام باشند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، خلیل جراحی بخشدار بخش آبش احمد در دیدار با ایثارگران این بخش ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، گفت: جانبازان نزدیک‌ترین قشر به شهدا هستند و نقششان در بیان خاطرات شهیدان و اتفاقاتی که در هشت سال دفاع مقدس افتاده، تأثیر بسزایی دارد به همین دلیل ضروری است در این راستا پیشگام باشند.

وی به حادثه اخیر سیل در کشور اشاره کرد و گفت: مردم ما با تأسی از فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی به همراه نیروهای مسلح و دولت باهم بسیج شدند تا بتوانند مشکلات سیل‌زدگان را برطرف کنند.

این مقام مسئول بابیان اینکه ایثارگران بزرگان و پرچمداران آزادی و عزت هستند خاطرنشان کرد: بنده و همهٔ مسئولین با تمام وجود برای خدمتگزاری به مردم، به‌ویژه خانواده های معظم شهدا آماده خدمت هستیم و بنده و همکاران نه به‌عنوان یک مسئول بلکه به‌عنوان فردی که با تمام خضوع، برای خدمت به شما آماده هستیم.

یادآوری می‌شود؛ دوشنبه 26 فروردین 1398 بخشدار بخش آبش احمد به‌اتفاق فرمانده سپاه، شهردار، رئیس بانک کشاورزی آبش احمد، رئیس بنیاد کلیبر با  جانبازان و خانواده‌های معزز شهدای این بخش دیدار کرد.

انتهای پیام/
 
 

 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، دیدار ، ایثارگران، بخش آبش احمد
کد مطلب: 285901
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...