رئیس بنیاد اسکو:
جانبازان سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴
رئیس بنیاد اسکو در مراسم تجلیل از جانباز و کارآفرین برتر «ایوب قدیمی» گفت: جانبازان سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب هستند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اسکو، غلامحسین یدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسکو در مراسم تجلیل از  جانباز معزز «ایوب قدیمی» گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی شوراها نقش پررنگ‌تری نسبت به گذشته در اداره امور شهری دارند و حضور منتخبین ایثارگران در اداره شهر نمونه بارزی از مردم‌سالاری دینی و عرض ارادت به ساحت مقدس و آرمان‌های شهدا است.

در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اسکو که با حضور غلامحسین یدی رئیس بنیاد اسکو و شهردار اسکو برگزار شد، رئیس بنیاد اسکو ضمن تبریک اعیاد شعبانیه سربلندی و پیروزی‌های به‌دست‌آمده در نظام جمهوری اسلامی را مرهون شجاعت و دلیر مردی جانبازان دانست و افزود: شهدا و جانبازان مصداق عینی و بارز بصیرت افزایی در جامعه هستند و باید بیش از گذشته به نسل‌های آینده معرفی شوند.
 
رئیس بنیاد اسکو افزود: روز جانباز فرصتی برای تجدید پیمان با این سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب است، به همین منظور فرصت را مغتنم شمرده و بر خود وظیفه دانستیم از رشادت‌ها و ایثارگری‌های جانباز معزز ایوب قدیمی به‌عنوان ایثارگر هشت سال دفاع مقدس ایثارگر و فعال در جبهه سازندگی و تولید در شهرستان تجلیل کنیم.
 
علی‌اصغر قنبری شهردار اسکو نیز با تأکید بر لزوم تجلیل از شهدا و ایثارگران در راستای حفظ و اشاعه این فرهنگ غنی گفت: شهدا، پاسداران، جانبازان، آزادگان و همه ایثارگران از مفاخر و ارزش‌های والای ملت بزرگ ایران محسوب می‌شوند و همان‌گونه که در دوران دفاع مقدس در دفاع از کشور نقش‌آفرینی کردند امروز نیز اولین لبیک‌گویان به ندای رهبر معظم انقلاب در جهت پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: امروز استفاده از تجارب بزرگانی همچون جانباز معزز ایوب قدیمی فرصت و زمینه ارزشمندی برای شهرداری اسکو جهت ارائه خدمات ارزشمند به شهروندان و قشر معزز ایثارگری می‌باشد.

گفتنی است، ایوب قدیمی با عضویت بسیجی در سال 1362 در منطقه جنوب در محل جزایر مجنون و عملیات خیبر بر اثر موج انفجار و سوختگی به درجه جانبازی نائل آمده و فعلا رئیس شورای اسلامی شهر اسکو وکارآفرین برتر شهرستان اسکو  است.
انتهای پیام/ 
 
 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی ، اسکو، تجلیل ،جانباز ، ایوب قدیمی ،شورای اسلامی شهر
کد مطلب: 285909
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...