تقویت بنیه علمی دانش آموزان از اهمیت ویِژه ای برخوردار است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز: فرزندان شاهد و ایثارگر سرمایه‌های گران‌قدر جامعه هستند و تقویت بنیه علمی و توانمندسازی این دانش آموزان از اهداف مهم بنیاد است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از تبریز، صبح امروز سه شنبه 27 فروردین ماه 1398 نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز، معاون فرهنگی و آموزشی این شهرستان و جمعی از مدیران محترم مدارس شاهد آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز، به منظور بررسی مسائل و مشکلات مدارس شاهد در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز برگزار شد.

در این جلسه شفیع محمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز ضمن تشکر از عملکرد مدیران محترم و همکاران شان در سال تحصیلی 97-98 گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر سرمایه‌های گران‌قدر جامعه هستند لذا همگان موظف هستیم با همکاری و همفکری هم گام‌های مؤثرتری در راستای پیشبرد اهداف و تقویت بنیه علمی و توانمندسازی این دانش آموزان برداریم.

محمدی در ادامه حمایت از دانش آموزان شاهد و ایثارگر و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از اهداف و مأموریت‌های مهم فرهنگی بنیاد برشمرد.

وی خدمت به جامعه ایثارگری، خصوصاً فرزندان شاهد و ایثارگر را وظیفه شرعی و قانونی دانست و آن را افتخار بزرگی عنوان کرد.

در ابتدای جلسه علیزاده معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد تبریز نیز ضمن ارائه گزارش از عملکرد مدارس شاهد و مشکلات و موانع موجود در راستای ارائه خدمات مطلوب از همکاری صمیمی مدیران محترم مدارس شاهد تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است در این نشست ضمن بررسی امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر، رسیدگی به وضعیت مدارس شاهد از نظر استحکام بنا و ... مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و حاضرین پیشنهاد‌های خود را در این راستا مطرح نمودند.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، تبریز، مدراس شاهد
کد مطلب: 285941
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...