دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر مایه افتخار است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۱
معاون فرماندار اهر در دیدار از خانواده های معظم شاهد وایثارگر شهرستان گفت: جامعه ایثارگری بزرگ‌ترین حامی و پشتیبان نظام و انقلاب است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، علی حسن‌زاده معاون فرماندار شهرستان اهر سه‌شنبه 27 فروردین‌ماه سال 1398 با تعدادی از خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر دیدار و با آنان گفتگو کرد.

وی در این دیدارها بابیان اینکه جامعه ایثارگری بزرگ‌ترین حامی و  پشتیبان نظام و انقلاب‌اند عنوان کرد: وجود خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر مایه دلگرمی برای مسئولین است.

حسن‌زاده دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر را مایه افتخار خواند و اظهار داشت: حضور در جمع گرم و صمیمی این عزیزان باعث تجدید روحیه جهت خدمات‌رسانی به مردم شریف ایران می‌شود.

معاون فرماندار اهر تأکید کرد: تکریم جامعه ایثارگری و رسیدگی به مسائل و مشکلاتشان، حداقل کار ممکن در برابر ایثار و فداکاری بزرگ آنان است.

در این آئین که احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر نیز حضور داشت با خانواده‌های معظم شهیدان «مهسا نصیری و زینب عباسیان» و جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس «حسن سلطانی» و «محمدرضا مردانیان» دیدار و از آنان تجلیل و تکریم شد.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار، معاون فرماندار اهر، خانواده های شاهد و ایثارگر
کد مطلب: 285991
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...