ایثار و فداکاری جانبازان ستودنی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در عیادت از جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس گفت : جانبازان علمداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که با رشادت در راه حفظ کشور و صیانت از نظام، از جان خویش مایه گذاشتند و با جان‌فشانی در برابر دشمنان ایستادگی کردند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر سه‌شنبه 27 فروردین‌ماه سال 1397 از جانباز سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس حبیب آقاویردی که در بستر بیماری است عیادت کرد.

وی در این دیدار بابیان اینکه جانبازان عزیز با صبری تمام‌نشدنی رنج‌ها و مشکلات جسمی ناشی از مجروحیت را تحمل و لحظه‌ای از آرمان‌های انقلاب فاصله نگرفته‌اند اظهار داشت: ایثار و فداکاری جانبازان ستودنی است.

ابراهیمی افزود: جانبازان علمداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که با رشادت در راه حفظ کشور و صیانت از نظام، از جان خویش مایه گذاشتند و با جان‌فشانی در برابر دشمنان ایستادگی کردند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در ادامه با همسر شهیدان « جبرئیل وطنی» و «داریوش یوسفلو» و همسر و فرزندان جانبازان متوفی «صالح عباس زاده»، «ایرج جاملو» ملاقات و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار، جامعه ایثارگری، شهرستان اهر
کد مطلب: 285997
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...