ایثارگران ذخایر معنوی جامعه هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱
امام جمعه آذرشهر: ایثارگران ذخایر معنوی جامعه هستند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از آذرشهر، حجت الاسلام امیر رشتبری امام جمعه شهرستان آذرشهر در ادامه دیدارهای خود با جانبازان، روز چهارشنبه 28 فروردین 1398 با حضور در منزل جانبازان سرافراز آقایان «اصغر پاره دوز»، «قدرت نیکبخت» و «رضا شکیبا فرد»، با اشاره به اهمیت بعد معنوی وجود انسان، ایثارگران را ذخیره معنوی جامعه و عامل حفظ دستاوردها و انگیزه بخشی برای تداوم مسیر انقلاب و برخوردار از نقشی بی بدیل دانست که هیچ کس نمی تواند جای آن را پر کند.

وی بابیان اینکه جانبازان در هشت سال دفاع مقدس از جان خود برای دفاع از میهن گذشتند، ادامه داد: در این کشور هرکس هرچه دارد از برکت وجود جانبازان و ایثارگران است، و مسئولان و مردم خصوصاً نسل جوان برای ادامه مسیر دشوار پیش رو با نگاه به استقامت جانبازان هدف و راه را پیدا می کنند.

 وی خاطرنشان کرد: جانبازان ولی نعمتان جامعه هستند و وظیفه خطیر جانبازان علاوه بر حفظ استقامت خویش، تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و استقامت در جامعه است.

حجت الاسلام رشتبری در پایان گفت: نسل انقلاب کرده و جنگ دیده اگرچه بیشترین هزینه را برای استقلال، عزت و آرامش و رفاه آیندگان پرداخت کرده و می کنند در برابر تحمل دشواری های مسیر در صفحات تاریخ این کشور از سابقه ای درخشان و باافتخار برخوردار خواهند بود.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار ، آذربایجان شرقی ، آذرشهر ، بنیاد ، دیدار
کد مطلب: 286039
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...