پایش سلامت والدین شهدا کوچکترین خدمت برای این عزیزان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴
معاون بهداشت و درمان بنیاد کرمان گفت: با توجه به اینکه جمعیت جامعه رو به سالمندی می‌رود و خانواده‌های معظم شهدا نیز از این امر مستثنی نیستند، خدمت به این قشر از جامعه و توجه به سلامتی والدین سالمند شهدا کوچکترین خدمت برای این عزیزان است.
پایش سلامت والدین شهدا کوچکترین خدمت برای این عزیزان است
 
به گزارش «ایثار»، گروه درمانی متشکل از پزشک، پرستار و روانشناس به همراه سعید ایرانمنش معاون بهداشت و درمان بنیاد استان کرمان صبح امروز 28 فروردین 98 با والدین و همسران شهدای روستای اندوهجرد شهر شهداد از توابع استان کرمان دیدار و نسبت به ویزیت و درمان این عزیزان اقدام کردند.
سعید ایرانمنش در این دیدارها در خصوص اجرای طرح پایش سلامت و ویزیت رایگان گفت: با توجه به اینکه جمعیت جامعه رو به سالمندی می‌رود و خانواده‌های معظم شهدا نیز از این امر مستثنی نیستند، خدمت به این قشر از جامعه و توجه به سلامتی والدین سالمند شهدا کوچکترین خدمت برای این عزیزان است.
معاون بهداشت و درمان بنیاد کرمان در ادامه افزود: هدف طرح پایش سلامت آشنا شدن با مشکلات خانواده‌های شهدا، ارائه خدمات رفاهی درمانی، کاهش دغدغه‌های جامعه هدف در حوزه بهداشت، درمان، نگهداری و حفظ سلامتی والدین و همسران معظم شهدا است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 286077