برگزاری نخستین نشست کمیته معین بنیاد و آموزش‌وپرورش در سال 98
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵
نخستین نشست کمیته معین بنیاد شهید و امور ایثارگران و آموزش‌وپرورش در سال 98 با حضور مدیرکل آموزش بنیاد و مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت آموزش‌وپرورش، معاونان و کارشناسان مربوطه برگزار شد.
به گزارش «ایثار»، در این نشست محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد با اشاره به جایگاه مهم مدارس شاهد در کشور از تمامی مجریان درخواست کرد تا با تمام وجود برای ارتقای مدارس شاهد اقدامات لازم را به عمل‌آورند و زمینه را برای حضور حداکثری فرزندان شاهد و ایثارگر در مدارس شاهد فراهم کنند.
مدیرکل آموزش بنیاد افزود: برای حمایت از حضور بیشتر جامعه هدف در مدارس شاهد ضروری است نسبت به افزایش امتیاز ثبت‌نام برای بعضی از اقشار جامعه شاهد و ایثارگر اقدامات لازم انجام شود.
در ادامه این نشست محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پروش از بازرسی و حضور در تمام ادارات کل شاهد و ایثارگر استان‌ها در طول سال گذشته خبر داد و گفت: سیاست‌های آینده آموزش‌ وپرورش، استقلال مدیران استان‌ها جهت تسریع در تصمیم‌گیری برای دانش آموزان شاهد و ایثارگر خواهد بود و شورای دانش‌آموزی در مدارس شاهد در سال تحصیلی جاری نیز برگزار شده است.
گفتنی است در این نشست در زمینهٔ ضوابط و مقررات ثبت‌نام مدارس شاهد در سال 98، هماهنگی برای تشکیل جلسات ستاد اجرایی شاهد استان‌ها و نحوه ارزیابی عملکرد این ستادها بحث و تبادل‌نظر شد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 286200
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور