آشنایی کودکان ایرانی با رفتارهای ایثارگرانه ضرورت دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی مفاهیم و ارزش‌های اجتماعی در گروه سنی کودکان و آموزش مفاهیم ایثار در جامعه را به شکل جدید ضروری دانست و برای تعامل با تمام سازمانها، گروه‌ها و فعالان حوزه کودک و نوجوان و کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان تهران اعلام آمادگی کرد.
به گزارش «ایثار»، رحیم نریمانی دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه در موزه مرکزی شهدا میزبان اعضای هیات مدیره کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان تهران در نشست بررسی راهکارهای ترویج فرهنگ ایثار برای گروه سنی کودکان و نونهالان بود.
نریمانی در این نشست با ارائه گزارشی از اهتمام نشر شاهد و گروه مجلات شاهد به فرهنگ‌سازی برای کودکان پرداخت و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مهدهای کودک باید بصورت یک تفکر بنیادین و از پایه شروع شود و سیاست اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد نیز تولید آثار فرهنگی متناسب با این هدف است.
وی تاکید کرد: نشریه شاهد کودک در گروه مجلات شاهد ویژه گروه سنی خردسال با بهره‌گیری از اصول روانشناسی کودک و با هدف آموزش کودکان، زیر نظر گروه متخصص تحریریه تولید و عرضه می‌شود و از نشریات تخصصی، موفق و صاحب نام این حوزه در کشور است که دوره جدید، تقویت فرم و محتوای آن را پیش رو داریم.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد در پایان این نشست معرفی مفاهیم و ارزش‌های اجتماعی در گروه سنی کودکان و آموزش مفاهیم ایثار در جامعه را به شکل جدید ضروری دانست و برای تعامل با تمام سازمانها، گروه‌ها و فعالان حوزه کودک و نوجوان و کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان تهران اعلام آمادگی کرد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 286206
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...