اشتغال ایثارگران اولویت بنیاد است
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
مدیرکل بنیاد کرمانشاه از اشتغال به عنوان یکی از مهمترین اولویت های کاری بنیاد نام برد و اظهار داشت: استفاده از سامانه دادور و بهره گیری از داشته های کارآفرینان برتر راهکارهای بسیار مناسبی است که می تواند در راستای ایجاد اشتغال جامعه ایثارگری مفید و کارآمد باشد.
اشتغال ایثارگران اولویت بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، نخستین نشست گروه ارزیابی عملکرد بنیاد کرمانشاه در سال جدید روز چهارشنبه 28 فروردین در مجموعه اداری بنیاد شهرستان روانسر برگزار شد.
در این نشست، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه با تبریک اعیاد شعبانیه به‌ ویژه میلاد یگانه منجی عالم بشریت، گفت: خدمتگزاری و ارتقای سطح رضایت‌مندی جامعه ایثارگری از مهم‌ترین وظایفی است که ما به‌ عنوان متولی امور شهدا و نماینده نظام مقدس اسلامی بر عهده‌ داریم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه نشست‌های ارزیابی عملکرد بنیاد با هدف شناسایی نیروهای مستعد و کشف نقاط قوت و ضعف ادارات بنیاد انجام می‌گیرد، این ارزیابی را تلاشی در جهت رفع مشکلات و کمک به مجموعه اداری بنیاد در رسیدن به اهداف و سیاست‌های مورد نظر عنوان کرد.
وی با تأکید بر توان و امکانات محدود بنیاد، تعامل و همکاری با سایر بخش‌های بدنه نظام و دستگاه‌های اداری را جزء لاینفک خدمتگزاری ایثارگران دانست و اضافه کرد: دستگاه‌های اداری باید متوجه باشند که بنیاد به‌ عنوان نماینده نظام‌ وظیفه خدمتگزاری به ایثارگران را دارد اما این بدان معنا نیست که دیگر سازمان‌ها هیچ وظیفه‌ای در این خصوص ندارند، لذا آن‌ها نیز باید در مقابل ایثارگران احساس مسئولیت کرده و خود را مکلف به ارائه خدمت و همکاری با بنیاد بدانند.
حجت‌ الاسلام عسگری در بخش دیگری از سخنان خود خدمت به ایثارگران را فرصتی مغتنم برای کسب رضایت الهی برشمرد و افزود: ایثارگران برای پایداری نظام سرمایه گذاری کرده و از هستی خود مایه گذاشته‌اند لذا وظیفه داریم که با سعه صدر و تکریم در خور شأن این عزیزان حرف‌های آنان را بشنویم و از مشکلاتشان گره گشایی کنیم، که هرچه داریم از برکت وجود این ایثارگران است.
وی در ادامه ضمن تأکید بر نظم و انضباط اداری کارکنان در سیستم بنیاد خاطرنشان کرد: پیشرفت سازمان در گرو حضور منظم و مؤثر کارکنان در سیستم اداری است و این امر مهمی است که لازمه رفتار هر فرد مسلمان و  مقید به احکام و اعتقادات دینی و مذهبی است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه از اشتغال به عنوان یکی از مهمترین اولویت های کاری بنیاد نام برد و اظهار داشت: استفاده از سامانه دادور، بهره گیری از داشته های کارآفرینان برتر، برگزاری اردوهای یکروزه در جهت آشنایی با فعالیت های اقتصادی و همچنین استفاده از ظرفیت های شهرستان، راهکارهای بسیار مناسبی است که می تواند در راستای ایجاد اشتغال جامعه ایثارگری مفید و کارآمد باشد.
حجت الاسلام عسگری به طرح سپاس اشاره و تأکید کرد: چنانچه این طرح با تعامل و همکاری سایر دستگاه های اداری و به صورت هدفمند انجام پذیرد به نحو مطلوبی در خدمت به ایثارگران و مراجعه معکوس ایثارگران مؤثر باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 286254
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...