شهدا با خداوند معامله کردند
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸
مدیرکل بنیاد استان مرکزی اظهار داشت: راهی که شهدا در آن قدم گذاشتند مملو از نور ایمان بود، چرا که آنان با خدای خویش معامله کردند. شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس قدم در راه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گذاشتند و برای مقابله با ظلم و کسب رضایت الهی قدم برداشتند.
شهدا با خداوند معامله کردند
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر در دیدار با والدین  شهید «حمید موسوی خوشدل» و جانباز 70درصد «تقی تنها» در شهرستان زرندیه گفت: پدران و مادران شهدا مظهر صبر، استقامت و گذشت هستند و هميشه شایسته تقدیر ‌جامعه بوده و خواهند بود.
وی با اشاره به جایگاه والای پدران و مادران شهدا در تربیت معنوی و حماسی جوانان ایران اسلامی، اظهار داشت: پدران و مادران شهدا با تربیت بهترین جوانان ایران و اهدای عزیزترین سرمایه خود به اسلام و انقلاب چنان کار عظیمی کردند که شایسته بالاترین و بهترین تقدیرها هستند و امروز خدمت به خانواده شهدا افتخاری است که نصیب ما شده است.
مدیرکل بنیاد مرکزی اظهار داشت: راهی که شهدا در آن قدم گذاشتند مملو از نور ایمان بود، چرا که آنان با خدای خویش معامله کردند. شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس قدم در راه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گذاشتند و برای مقابله با ظلم و کسب رضایت الهی قدم برداشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 286260
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...