داخلی صفحه یزد خبر
 
رئیس بنیاد میبد: حضور ایثارگران در صحنه دشمن را مأیوس کرده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میبد در جمع جانبازان این شهرستان گفت: حضور ایثارگران درصحنه دشمن را مأیوس کرده است.
رئیس بنیاد میبد: حضور ایثارگران در صحنه دشمن را مأیوس کرده است
 
به گزارش «ایثار یزد» همایش جانبازان شهرستان میبد با حضور معاون استاندار، فرماندار، جمعی از مسئولان شهرستان و بیش از ۸۰۰ نفر از جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های آنان در سالن اجتماعات هتل کریاس پالاس برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میبد با اشاره به حضور ایثارگران درصحنه‌های مختلف انقلاب گفت: حضور ایثارگران درصحنه دشمن را مأیوس کرده است.
محمدرضا صادقی بابیان اینکه شهرستان میبد ۹۷۰  جانباز و آزاده تقدیم آرمان‌های انقلاب اسلامی کرده است، افزود: بنیاد برای رفع مشکلات ایثارگران تمام تلاش خود را به کار می‌بندد.
این مقام مسئول اجرای طرح پایش سلامت والدین شهدا و جانبازان، پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به فرزندان جانبازان و ایثارگران، بیمه تکمیلی درمان جانبازان و خانواده‌های آنان و ثبت‌نام و اولویت‌بندی وام مسکن از طریق سامانه به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان را بخشی از اقدامات بنیاد شهید برشمرد.
 وی اضافه کرد جانبازان شهرستان میبد در برنامه‌های فرهنگی اعم از مسابقات قرآن کریم، ورزشی و رقابت‌های علمی حضور فعال داشته و همیشه رتبه‌های برتر استانی و کشوری را کرده‌اند.
صادقی اظهار کرد: دشمنان همواره درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی بوده‌اند ولی حضور مردم و ایثارگران درصحنه موجب شکست آن‌ها شده است.
کد مطلب: 286343
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور