122 خانواده ایثارگر آسیب دیده در سیل خوزستان شناسایی شده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵
مدیرکل بنیاد خوزستان گفت: تا کنون تعداد ۱۲۲ خانوار ایثارگر آسیب دیده از سیل خوزستان شناسایی شده اند که لیست اسامی و مشخصات آنان جهت ارزیابی و تامین هزینه خسارت وارده تحویل شرکت بیمه کوثر شده است.
122 خانواده ایثارگر آسیب دیده در سیل خوزستان شناسایی شده است
 
به گزارش «ایثار»، در نشست مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان و شرکت بیمه کوثر که روز شنبه ۳۱ فروردین با حضور عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، محمدیان معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد، دعاوی رییس اداره تسهیلات بنیاد، دربندی مدیر بیمه کوثر و عبدی کارشناس حوادث غیرمترقبه بیمه برگزار شد، چگونگی رسیدگی به وضعیت ایثارگران درگیر در سیل خوزستان بررسی شد.
فرجیان در این نشست با اشاره به ابعاد فراگیر سیل اخیر گفت: ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در مناطق سیل‌زده مشغول خدمات رسانی به عزیزان شاهد و ایثارگر آسیب‌دیده هستند و تمامی سعی و تلاش بر این است در کوتاه‌ترین مدت، مشکلات پیش آمده برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران و عموم هموطنان ساکن در این مناطق رفع شود.
مدیرکل بنیاد خوزستان همچنین از پیگیری و همکاری استاندار، رییس جمعیت هلال احمر و مدیرکل مدیریت بحران استان در جهت رسیدگی به وضعیت ایثارگران آسیب دیده از سیل خوزستان نیز قدردانی کرد و گفت: تا کنون تعداد ۱۲۲ خانوار ایثارگر آسیب دیده از سیل خوزستان شناسایی شده‌اند که لیست اسامی و مشخصات آنان جهت ارزیابی و تامین هزینه خسارت وارده تحویل شرکت بیمه کوثر شده است. 
در این نشست مقرر شد که ظرف هفته جاری نسبت به انجام کارشناسی و برآورد میزان خسارت و پرداخت آن به ایثارگران اقدامات لازم بعمل آورده شود.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 286363
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...