ماموریت‌های فرهنگی دستگاه‌ها، فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
مدیرکل بنیاد قزوین با اشاره به مشکلات اجرای فعالیت‌های فرهنگی، گفت: علیرغم چالش‌هایی که در انجام کار فرهنگی وجود دارد، باید ماموریت‌های فرهنگی سایر دستگاه‌های اجرایی به عنوان فرصت تلقی شده و از این فرصت در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده بهینه به عمل آید.
ماموریت‌های فرهنگی دستگاه‌ها، فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار است
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در نشست حوزه معاونت فرهنگی بنیاد با بیان اینکه برای انجام فعالیت‌های فرهنگی، باید تعامل و جلب مشارکت در اولویت باشد، گفت: اهمیت کار فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و برای انجام این مهم باید با سایر دستگاه‌های فرهنگی استان، تعامل برقرار و زمینه جلب مشارکت آنان فراهم شود.
حقایق‌پور با اشاره به ضرورت انجام فعالیت‌های فرهنگی، افزود: همکاران واحد فرهنگی با درک اهمیت امورات ترویجی، باید از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی استفاده کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به مشکلات اجرای فعالیت‌های فرهنگی، گفت: علیرغم چالش‌هایی که در انجام کار فرهنگی وجود دارد، باید ماموریت‌های فرهنگی سایر دستگاه‌های اجرایی به عنوان فرصت تلقی شده و از این فرصت در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده بهینه به عمل آید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 286433
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...