داخلی صفحه یزد خبر
 
عیادت مدیرکل بنیاد یزد از پدر شهید مدافع حرم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از «سید قلندر سادات» پدر شهید مدافع حرم «سید مهدی سادات» عیادت کرد.
عیادت مدیرکل بنیاد یزد از پدر شهید مدافع حرم
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد به همراه فرماندار یزد هم‌زمان با اعیاد شعبانیه با حضور در بیمارستان شهید رهنمون از «سید قلندر سادات» پدر شهید مدافع حرم «سید مهدی سادات» که مدتی است در کما به سر می‌برد، عیادت کرد.
احمد ابراهیمی در این دیدار با آرزوی سلامتی برای این پدر گران‌قدر شهید ضمن گفتگو با پزشک معالج وی در جریان مراحل درمانی وی قرار گرفت.
سید محمد رستگاری فرماندار یزد هم با حضور بر بالین پدر شهید سادات، دستور لازم برای رسیدگی به مسائل درمانی و بیمه‌ای وی را صادر کرد.
در روزهای پایانی سال 1397«سید قلندر سادات» از سوی یکی از همسایگان موردتهاجم قرار گرفت و براثر این واقعه به کما رفت که هم‌اکنون از سطح هوشیاری پایینی برخوردار است.
شایان‌ذکر است بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌محض اطلاع از موضوع در همان روز اول از طریق اداره حقوقی بنیاد مسئله را پیگیری و اقدام لازم برای دستگیری و مجازات ضارب را در دستور کار قرار داد.
شهید «سید مهدی سادات» متولد 15 مهر 1370 از رزمندگان تیپ شجاع فاطمیون است که در تاریخ 13 شهریور 1395 در سن 25 سالگی درنبرد با تکفیری‌های داعش در کشور سوریه به فیض شهادت نائل آمد.
 
 
کد مطلب: 286487
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور