افزایش خدمت به ایثارگران، سیاست موسسه ایثار است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار گفت: مهم‌ترین اصل در سیاست‌های کلان مؤسسات ایثار، خدمت روزافزون به ایثارگران است و هیچ بنایی به کم شدن خدمات‌دهی به ایثارگران وجود ندارد، بلکه هدف افزایش خدمات است.
افزایش خدمت به ایثارگران، سیاست موسسه ایثار است
 
به گزارش «ایثار»، محمدرضا پور حاج رضایی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار بوشهر که در محل سالن جلسات بنیاد برگزار شد، گفت: مهم‌ترین اصل در سیاست‌های کلان مؤسسات ایثار، خدمت روزافزون به ایثارگران است و هیچ بنایی به کم شدن خدمات‌دهی به ایثارگران وجود ندارد، بلکه هدف افزایش خدمات است.
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار کشور تصریح کرد: سیاست‌های جدید و جهت‌گیری یکسانی که از سوی این موسسه صورت گرفت موجب شد تا این موسسه مسیر درست خود را بشناسد؛ تمام مراکز باید بدون استثنا برون‌سپاری شوند که این خود چند منفعت ازجمله افزایش درآمد، خدمت‌رسانی بهتر به ایثارگران، افزایش کیفیت خدمات و نگهداری از تأسیسات و تجهیزات را به نحوه احسن دارد.
پورحاج رضایی اضافه کرد: ما وظیفه‌داریم در موسسه، خدماتی درخور شان خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر ارائه کنیم برنامه‌ها و فعالیت‌های موسسه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار باید با فرهنگ ایثار و شهادت سنخیت داشته باشد.
مدیرعامل موسسه ایثار خاطرنشان کرد: در شورای استانی موسسه ایثار باید در راستای منافع موسسه سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری شود.
حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری نیز در این نشست گفت: مهم‌ترین دستاورد فرهنگی کشور، فرهنگ ایثار و شهادت است که باید در این زمینه سرمایه‌گذاری شود. به‌طورکلی ارائه خدمات به ایثارگران هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.
وی افزود: ظرفیت، کفایت و توانمندی امروز موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار آماده پاسخگویی به بخشی از نیازهای ایثارگران در چارچوب اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های حوزه فرهنگی است.
مدیرکل بنیاد بوشهر ادامه داد: مسئولان استان باید با تمام توان در راستای خدمت‌گزاری به جامعه شاهد و ایثارگر فعالیت کنند و امکانات و زیرساخت ها برای ارائه خدمت هر چه‌بهتر به این قشر عزیز را مهیا کنند.
وی تصریح کرد: با بهره‌برداری از فاز دوم مجتمع ایثار بوشهر گام مهمی در جهت تأمین نیازهای جامعه معظم شاهد و ایثارگر استان برداشته خواهد شد. هدف از ساخت این مجتمع حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه ایثارگری، ارائه خدمات مطلوب‌تر به آنان و بازتوانی جانبازان است.
در پایان این مراسم حسین حیدری به‌عنوان مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار بوشهر معرفی و از زحمات محسن صحرانورد قدردانی شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 286677
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...