جانبازان هنوز در میدان استقامت و ایستادگی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵
معاون فرماندار شهرستان کلیبردر دیدار با جانبازان گفت: ایثار یک سرمایه اجتماعی است و ما باید به هر نحو ممکن از این سرمایه معنوی که همان فرهنگ ایثار و شهادت است محافظت کنیم و آن را ترویج دهیم تا به نسل جدید انتقال یابد و تکریم ایثارگران بیانگر این هدف والاست.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، جبار پرکاوش معاون فرماندار کلیبر با تبریک نیمه شعبان از جانبازان به‌عنوان سرمایه‌هایی یادکرد که جان‌برکف نهادند و برای دفاع از ناموس ملت از هیچ تلاشی دریغ نورزیدند و برای رضای الهی بی‌تابی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: امروزه مسئولان باوجود تحریم‌های ظالمانه و جنگ اقتصادی دشمنان بیش از گذشته به دیدار با جانبازان و ایثارگران نیازمند هستند تا در سایه این دیدارها درس ایستادگی و مقاومت را بیاموزند.

این مقام مسئول به فراز ارزشمندی از بیانات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب می‌فرمایند: جانبازان هنوز در میدان استقامت و ایستادگی هستند.

پرکاوش ادامه داد: ایثار یک سرمایه اجتماعی است و ما باید به هر نحو ممکن از این سرمایه معنوی که همان فرهنگ ایثار و شهادت است محافظت کنیم و آن را ترویج دهیم تا به نسل جدید انتقال یابد و تکریم ایثارگران بیانگر این هدف والاست.

یادآوری می‌شود؛ چهارشنبه 4 اردیبهشت‌ماه 1398 معاون فرماندار کلیبر به‌اتفاق فرمانده نیروی انتظامی، رئیس میراث فرهنگی و گردشگری، رئیس بنیاد و همکاران با جانبازان کلیبر دیدار و با اهدای لوح تقدیر از ایثارگری آنان تجلیل کرد.

انتهای پیام/
 
 

 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، دیدار ، معاون فرماندار ، جانبازان
کد مطلب: 286697
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...