ضرورت گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در میان دانشجویان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲
مدیرکل بنیاد استان همدان اظهار داشت: باید فرهنگ ایثار و شهادت که نشأت گرفته از سیره شهدای دانشجو است را در میان نسل امروز دانشجویان کشور گسترش دهیم.
ضرورت گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در میان دانشجویان
 
به گزارش «ایثار»، همایش سالیانه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه صنعتی همدان با حضور ناصر عارف مدیرکل، خلیلی معاون فرهنگی بنیاد استان، رییس و معاون فرهنگی بنیاد شهرستان همدان، رییس و معاونان دانشگاه، اعضای ستاد شاهد و دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار شد.
ناصر عارف حمایت جدی و هدفمند از دانشجویان شاهد و ایثارگر را یکی از اهداف و سیاست‌های آموزش عالی توصیف کرد و گفت: حضور به حق این دانشجویان در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی باید هدفمند شود. در همین راستا همواره همه تلاش ما این است که حمایت‌ها از دانشجویان شاهد و ایثارگر به شکل هدفمند در این استان صورت بگیرد.
وی اظهار داشت: باید فرهنگ ایثار و شهادت که نشأت گرفته از سیره شهدای دانشجو است را در میان نسل امروز دانشجویان کشور گسترش دهیم.
مدیرکل بنیاد استان همدان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس به ویژه شهدای دانشجو افزود: امروز دانشگاه های ما در تمامی رویداد‌های بزرگ اجتماعی، سیاسی و تاریخی کشور حضور موثر دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 286721
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...