حل مشکلات جامعه ایثارگری ارج نهادن به ایثار آنان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر: خدمتی که شهدا و ایثارگران چه در دوران هشت سال دفاع مقدس و چه بعدازآن به کشور و مردم کرده‌اند با هیچ‌چیز قابل قیاس نیست.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر با حضور بر بالین پدر معظم شهید «صیاد پور داداش» از وی عیادت و دلجوئی کرد.

ابراهیمی در این ملاقات بابیان اینکه والدین معظم شهدا چهره‌های ماندگار تاریخ کهن ایران اسلامی هستند اظهار داشت: دیدار و تکریم از این عزیزان وظیفه‌ای شرعی و عرفی است.

وی در این آئین که چهارشنبه 4 اردیبهشت‌ماه سال 1398 انجام شد با قدردانی از ایثار و فداکاری حاج حسین پور داداش، از خداوند منان برای وی شفای عاجل مسئلت کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در ادامه دیدارهای خود با جامعه ایثارگری، با مادر مکرم شهید اروجعلی جعفر زاده و جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس جعفر شکری و صفر قورچی ملاقات و با آنان گفتگو کرد.

ابراهیمی سرکشی به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و حل مسائل و مشکلاتشان را ارج نهادن به ایثار و فداکاری آنان عنوان کرد و گفت: خدمتی که شهدا و ایثارگران چه در دوران هشت سال دفاع مقدس و چه بعدازآن به کشور و مردم کرده‌اند با هیچ‌چیز قابل قیاس نیست.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار، خانواده های شاهد و ایثارگر، شهرستان اهر
کد مطلب: 286751
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...