داخلی صفحه ایلام خبر
 
دیدار با خانواده شهدا باید تبدیل به فرهنگ عمومی شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹
صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان شهرستان بدره با خانواده شهدا شهرستان بدره دیدار و از مقام آنان تجلیل به عمل آمد.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بدره روز دوشنبه ۹ فروردین در دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان بدره اظهارداشت: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشارت ها و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می کند.
کرم فرجی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان هستیم، افزود: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا، وظیفه همه ما می باشد و باید به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل و نهادینه شود.
وی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های مهم و ارزشمند مدیران این شهرستان سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بود که باید این دیدارها در مناسبت ها و برنامه های دیگر نیز تداوم داشته باشد.
فرجی از شهدا به عنوان طلایه داران و پرچمداران راستین عرصه های عشق و معرفت یاد کرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده های شهدا،آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.
رئیس بنیاد بدره خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از افتخارات کشور دانست و افزود: مردم ایران همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان و رشادتهای ایثارگران هستند. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 287192