داخلی صفحه قزوین خبر
 
باید فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان منتقل شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۲
قزوین - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: اقتدار و استقلال امروز کشور به برکت خون شهدا به دست آمده است و باید فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جوان منتقل کرد.
 
به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز شنبه در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران استان قزوین افزود:شهدا منبع فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند و باید برای انتقال فرهنگ این قشر بزرگوار به نسل جوان تلاش کرد.
وی با تاکید بر گرامیداشت فرهنگ غنی و ارزشمند دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: گرامیداشت یاد و خاطره آن دوران نقش موثری در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام ایفا کرده و مسئولان و مدیران را برای خدمت رسانی بهتر به مردم ترغیب خواهد کرد.
حبیبی با بیان اینکه شهدا هیچ نیازی به مسئولان ندارند بلکه مسئولان نیازمند فرهنگ شهدا هستند، افزود: باید خانواده و فرزندان شهدا همواره در جامعه مورد تکریم و احترام قرار گرفته و زمینه حضور بیشتر آنها در جامعه فراهم شود.
وی اضافه کرد: استان قزوین با سه هزار شهید گلگون کفن، هفت هزار جانباز و 440 آزاده نقش خود را به خوبی در دفاع از انقلاب و نظام ادا کرده است و هم اکنون مسئولان وظیفه دارند نقش خود را در حفظ ارزش های انقلاب و این گنجینه های ارزشمند به خوبی ادا کنند.
کد مطلب: 287263