داخلی صفحه قزوین خبر
 
استاندار قزوین:
زحمات کارکنان بنیاد در ارائه‌ی خدمات به ایثارگران قابل تحسین است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴
قزوین- استاندار قزوین گفت: زحمات کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در ارائه‌ی خدمات به جامعه ایثارگران قابل تحسین است.
 
به گزارش خبرگزاری مهر، به مناسبت ۲۲ اسفند، روز بزرگداشت شهدا، مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین دیدار کردند.
در این دیدار، استاندار قزوین گفت: جامعه ایثارگران ما هر یک پدر، برادر، خواهر و مادری را در طول هشت سال دفاع مقدس از دست داده و سختی‌های بسیاری را متحمل شدند.
وی افزود: برخی از جامعه ایثارگران عزیزان‌شان سال‌ها در اسارت بوده و یا پیکرشان مدت‌ها به وطن بازنگشته و سال‌ها چشم انتظار بودند و نقش بسزایی این قشر در پیروزی انقلاب اسلامی و حراست از آرمان‌های جمهوری اسلامی ایفا کردند.
استاندار قزوین افزود: شما کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین خدمتگزار چنین ایثارگرانی هستید که این مهم توفیق بزرگی می‌باشد که خداوند متعال به شما عنایت کرده است.
وی گفت: کارکنان بنیاد علاوه بر کار اجرایی، باید ارتباط عاطفی با ایثارگران داشته باشند و همین سختی کار شما عزیزان را دو چندان می‌کند که مطمئناً خداوند متعال اجر آن را خواهد داد.
زاهدی افزود: کارکنان بنیاد قزوین ارتباط و برخوردهای خوبی با جامعه ایثارگران دارند و خدمات مطلوبی به آنها ارائه می‌دهند، همین موجب رضایت این قشر شده، که تحقق این مهم ارزشمندست و از زحمات همه‌ی شما عزیزان قدردانی می‌کنم.
شهدا به گردن همه‌ی ما حق دارند
استاندار قزوین گفت: خدماتی که بنیاد به ایثارگران ارایه می‌دهد نظام بنا ندارد اعلام کند زیرا هر کشور وظیفه دارد به این قشر خدمات‌رسانی کند.
وی گفت: در آمریکا اگر کسی ۲۴ ساعت برای منافع کشورش لباس رزم بپوشد مورد حمایت است و در کشورهای دیگر دنیا هم این چنین است و حتی بیشتر از ما خدمت به این قشر ارایه می‌دهد.
زاهدی افزود: ایثارگران ما در جهت حفظ انقلاب و نظام، جان و یا بخشی از سلامتی خود را از دست داده و بیش از این‌ها شایستگی دریافت خدمات را دارند.
استاندار قزوین گفت: ما مسؤولان هر زحمتی که متحمل می‌شویم برابر لحظه‌ای که مادری در انتظار بازگشت استخوان یا تکه‌ای از لباس فرزندش است، ارزشی ندارد.
زاهدی افزود: شهدا واقعاً به گردن همه‌ی ما حقی دارند به ویژه مسؤولان که به برکت آنها، اعتباری در کشور کسب کرده و موقعیت اجتماعی به دست آوردند.
وی گفت: آرمان‌ها و اهدافی که شهدا به خاطر آنها جانفشانی کردند به هیچ عنوان نمی‌توان چشم‌پوشی کرد و بایستی تلاش کرد که در کشورمان محقق شود.
در این دیدار، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گزارشی از فعالیت‌های بنیاد و مشکلات جامعه ایثارگران ارائه کرد.
کد مطلب: 287264