زنده نگه داشتن یاد شهدا از ارکان تداوم راه انقلاب است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
فرماندار کلیبر در دیدار با خانواده‌های معزز شهدای بخش آبش احمد گفت: خانواده‌های شهدا اسوه‌های بی‌بدیل صبر و استقامت هستند و ایستادگی آن‌ها باعث از بین رفتن تمامی توطئه‌های دشمنان می‌شود.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، رسول خدابخش فرماندار کلیبر با اشاره به جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران در صیانت از انقلاب و نظام اسلامی در برهه‌های مختلف گفت: همه وامدار خون شهدا، خانواده های معزز شهدا، مقاومت جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستیم و امید است که در راه خدمت‌رسانی به این عزیزان کوتاهی نکنیم.

وی ادامه داد: خانواده‌های شهدا اسوه‌های بی‌بدیل صبر و استقامت هستند و ایستادگی آن‌ها باعث از بین رفتن تمامی توطئه‌های دشمنان می‌شود.

وی تصریح کرد: اگر امروز جوانان این آب‌وخاک اجازه تعدی به مرزهای ایران اسلامی را به گروه‌های تکفیری نمی‌دهند بیانگر بصیرت و درس گرفتن از مکتب شهداست.

یادآور می‌شود؛ دوشنبه 9 اردیبهشت‌ماه 1398 فرماندار کلیبر به‌اتفاق بخشدار آبش احمد، رئیس بنیاد کلیبر، رئیس آموزش‌وپرورش عشایر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، با خانواده‌های معزز شهدای روستای نجف تراکمه و روستای علولو از توابع بخش آبش احمد این شهرستان دیدار و با اهدای لوح تقدیر از ایثارگری آنان تجلیل کرد.

انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، دیدار ، خانواده شهدا ، بخش آبش احمد
کد مطلب: 287369