والدین شهدا نماد گذشت و ایثار هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر گفت: شهدا با ایثار خود راه رشد و سلامت و سعادت جامعه انسانی را صاف و هموار می‌کنند و همه ما باید شجاعت و شهامت این بزرگان را در زندگی سرلوحه کار خود قرار دهیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد کلیبر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا با ایثار خود راه رشد و سلامت و سعادت جامعه انسانی را صاف و هموار می‌کنند و همه ما باید شجاعت و شهامت این بزرگان را در زندگی سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه والدین شهدا نماد گذشت و ایثار هستند ادامه داد: مردم و  مسئولان جامعه اسلامی باید همواره خود را مدیون شهدا و ایثار و گذشت خانواده‌های معظم شهدا بدانند.

معصوم زاده خاطرنشان کرد: شهدا، جانبازان و ایثارگران معلمان حقیقی جامعه و آموزگاران درس صبر، فداکاری و ایثار هستند و امیدواریم بتوانیم در مسیر راه شهیدان به مردم خدمت کنیم.

گفتنی است: پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398 هم‌زمان با روز معلم رئیس بنیاد کلیبر به‌اتفاق رئیس اداره فنی و حرفه‌ای کلیبر، اعضای شورای بخش مرکزی کلیبر با خانواده معظم شهدای روستای کلالق دیدار و با اهدای لوح تقدیر از ایثارگری آنان تجلیل کرد.

انتهای پیام /
 
 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، دیدار ، خانواده شهدا ، روستای کلالق
کد مطلب: 287836