اعتبارات 98 ساماندهی گلزار شهدای استان بررسی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۲
در جلسه مشترک سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و اداره کل بنیاد شهیدوامور ایثارگران خراسان شمالی اعتبارات 98 ساماندهی گلزار شهدای استان بررسی شد.
اعتبارات 98 ساماندهی گلزار شهدای استان بررسی شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در این جلسه که با حضور دکتر پارسی پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به‌اتفاق همکارانشان و مدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران خراسان شمالی به همراهی روز فراخ معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل در محل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد، اعتبارات 98 ساماندهی گلزار شهدای استان بررسی شد
 
حسینی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ساماندهی گلزار شهدای سطح استان و میزان تخصیص اعتبارات در سال‌های اخیر و اشاره به اینکه ۳۳ درصد از گلزارهای سطح استان تاکنون ساماندهی نشده و نیازمند ۹ میلیارد اعتبار جهت اتمام طرح ساماندهی گلزار شهدای سطح استان است خواستار همکاری بیشتر از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان شد.
در این جلسه همچنین روز فراخ معاون تعاون و رفاه اجتماعی بنیاد در خصوص دستور حجت‌الاسلام شهیدی مبنی  بر اتمام گلزارهای ۱ الی ۳ نکاتی یادآور شدند.
دکتر پارسی پور با تأکید بر جایگاه رفیع شهادت در جامعه و اهمیت ساماندهی گلزار شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وزنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا از نگاه ویژه به اعتبارات امسال گفت و اعتبار ساماندهی گلزارهای شهدا را در اولویت کاری خود در سال 98 دانست.
 
کد مطلب: 288034