ضرورت افزایش تعامل بین بنیاد و دانشگاه‌ها برای تحقق اهداف طرح شاهد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اهمیت افزایش تعامل و هم‌گرایی بین بنیاد و دانشگاه‌ها، این مسئله را امری ضروری در راستای تحقق اهداف آموزشی طرح شاهد عنوان کرد.
ضرورت افزایش تعامل بین بنیاد و دانشگاه‌ها برای تحقق اهداف طرح شاهد
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه در دیدار با داود حسین پور معاون توسعه دانشگاه علامه طباطبایی در زمینه خدمات‌رسانی آموزشی مطلوب به دانشجویان شاهد و ایثارگر، گفت: مواد 66 و 67 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران بر ارائه خدمات مستمر و متنوع بنیاد به دانشجویان مشمول تأکید کرده است.
وی با اشاره به شرایط فعلی کشور بر ضرورت درک متقابل و همیاری بیشتر با دولت تأکید کرد و گفت: هم‌اکنون ضرورت همگرایی و اهتمام بیشتر دانشگاه‌ها و بنیاد در دستیابی به اهداف آموزشی منطبق بر اساسنامه طرح شاهد بیش‌ازپیش احساس می‌شود و امیدواریم دو طرف مطابق قوانین موجود، امکان ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان شاهد و ایثارگر را فراهم کنند.
فقیه همچنین ضمن تبیین برنامه‌های بنیاد برای تسهیل شرایط تحصیلی دانشجویان و رفع برخی تنگناها، راهکارهای لازم را برای تسهیل پرداخت شهریه ارائه داد و ابراز امیدواری کرد با اجرای برنامه‌ها و افزایش تعامل بین بنیاد با دانشگاه‌ها، شاهد ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات‌رسانی به دانشجویان شاهد و ایثارگر باشیم.
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین با تأکید بر اهمیت افزایش تعامل و هم‌گرایی بین بنیاد و دانشگاه‌ها، این مسئله را امری ضروری در راستای تحقق اهداف آموزشی طرح شاهد عنوان کرد.
در این دیدار معاون توسعه مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی نیز توجه و تکریم جایگاه ایثارگران و حفظ شأن و منزلت دانشجویان شاهد و ایثارگر را از ضروریات تحصیل ایثارگران در این دانشگاه برشمرد و ابراز امیدواری کرد که تلاش‌های بنیاد موجبات تشریک‌مساعی بیشتر بنیاد با دانشگاه را در پی داشته باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 288364