داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه کمیته طرح تحولی سپاس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸
برگزاری جلسه کمیته طرح تحولی سپاس
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز پنجشنبه 19 اردیبهشت 98 جلسه کمیته طرح تحولی سپاس با حضور اعضا در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید که در این جلسه پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان گفت : از اوایل سال جاری تا کنون از 320  خانواده شهید ، جانباز و آزاده دیدار بعمل آمده است .
وی گفت : در دفاع مقدس دستاوردهای بی شماری برای کشور و مردم حادث شده است . دفاع مقدس باعث شد ، انقلاب اسلامی رشد و تکامل خاص خود را در تمامی زمینه های سیاسی – نظامی ، فرهنگی و اجتماعی طی نمایند .
این مقام مسئول اظهار داشت :درس جهاد و شهادت با فرهنگ ایثار و شهادت در پرتو ایمان ، همبستگی و ترکیب کشورها را از بین برد و نیروهای بسیجی ،سپاهی ، ارتشی و مردم در پشتیبانی صحیح و روز آمد خود باعث شدند تا پایای جان و شهادت همگان مقاومت نمایند .
وی افزود : فرهنگ ایثار و شهادت با نگاهی به سرور شاهدان تاریخ ، حضرت امام حسین (ع) ریشه در قدرت ، صبر و استقامت و مبارزه با کفر دارد و به یقین این عوامل جامعه ای را محرک و پویا و زنده نگه خواهد داشت به همان گونه که شهادت حضرت امام حسین (ع) و یارانش در کربلا ، جامعه مرده سال 61 هجری را پویا ورزنده کردند .
شهیدان با حضور و بروز خود در مقاطع زمانی و مکانی جامعه امروز ایران اسلامی ، آثار فرهنگ ایثار و شهادت را به لطف خداوند زنده نگه می دارند .
 
کد مطلب: 288489
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور