داخلی صفحه بوشهر خبر
 
"فیلم سینمایی و سریال" در وصف شهدای استان بوشهر تولید می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بابیان اینکه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر نیمه دوم امسال برگزار می‌شود گفت: در این راستا "فیلم سینمایی و سریال" در وصف شهدای استان بوشهر تولید می‌شود.
"فیلم سینمایی و سریال" در وصف شهدای استان بوشهر تولید می‌شود
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از تسنیم؛ سردار علی رزمجو در نشست هماهنگی برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر بابیان اینکه این کنگره برای دومین بار برگزار می‌شود اظهار داشت: کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر پس از 14 سال برای دومین بار نیمه دوم امسال در استان بوشهر برگزار می‌شود.
وی، از تشکیل کمیته‌های تخصصی در بخش‌های مختلف این کنگره خبر داد و بیان کرد: در راستای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر کمیته‌هایی در 20 بخش تشکیل و مسئولان این کمیته‌ها تعیین و معرفی‌شده است.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تأکید بر به‌کارگیری از توانمندی و ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر تصریح کرد: برای تولید آثار فرهنگی هنری ویژه این کنگره برنامه‌ریزی ویژه‌ای شده است.
سردار رزمجو بابیان اینکه استان بوشهر در عرصه مبارزه و مقاومت دارای جایگاه ویژه‌ای است خاطرنشان کرد: استان بوشهر یک استان خاص در مبارزه با متجاوزان و دشمنان است چراکه با قدرت‌های بزرگ همچون آمریکا و انگلیس به‌صورت مستقیم وارد نبرد شده و این در حالی است که رزمندگان استان بوشهر در جنگ تحمیلی 8 ساله نقش مهم و مؤثری داشتند.
وی حماسه‌آفرینی رزمندگان استان بوشهر در مبارزه با متجاوزان در عرصه دریا و خشکی را مورداشاره قرارداد و خاطرنشان کرد: این استان قدمت بیش از 5 قرن مبارزه با استعمار و استکبار در کارنامه خود دارد که رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم استان بوشهر را شجاع، حماسه‌آفرین و انقلابی نام بردند.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بابیان اینکه برای برپایی کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر باید انقلابی حرکت کرد افزود: برای برپایی باشکوه این کنگره یک حرکت انقلابی، تصمیم و اقدام جهادی برای رضای شهدای والامقام و خداوند متعال نیاز است.
سردار رزمجو با اشاره به برنامه‌ریزی برای تولید فیلم سینمایی و سریال‌هایی در وصف شهدای استان بوشهر تصریح کرد: تولید فیلم سینمایی و یا سریال 10 قسمتی در حوزه ایثار و شهادت و تولید انواع برنامه‌ها و طرح‌های فرهنگی هنری در برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر موردتوجه است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 288795