محفل انس با قرآن کریم با حضور دانش آموزان دبستان پسرانه شاهد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
با همکاری بنیاد شهرستان شهرکرد محفل انس با قرآن کریم با حضور دانش آموزان دبستان پسرانه شاهد ناحیه 2 شهرکرد به مناسبت ماه مبارک رمضان در مسجدالنبی شهرکرد برگزار شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ هم‌زمان با ایام ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن کریم با همکاری بنیاد شهرستان شهرکرد و با حضور معاون فرهنگی بنیاد شهرستان، کارشناس آموزش بنیاد شهرستان و دانش آموزان دبستان پسرانه شاهد ناحیه 2 شهرکرد در مسجدالنبی برگزار شد.
 حسنعلی عسگری معاون فرهنگی بنیاد شهرستان شهرکرد در این محفل قرانی، تلاوت و آموزش قرآن را یکی از اعمال بافضیلت در احکام عبادی اسلام عنوان کرد و افزود: برگزاری این نشست‌های نورانی با حضور نسل نوجوان نقش ویژه و سازنده‌ای در شکل‌گیری شخصیت و دستاوردهای آینده جوانان و کشور عزیزمان ایران اسلامی دارد.
معاون فرهنگی بنیاد شهرستان با تأکید بر اینکه جوانان باید بیش‌ازپیش در این مجالس معنوی حضور پیدا کنند، اظهار داشت: انس با قرآن انسان را از ارتکاب به خطاها و اشتباهات بازمی‌دارد.
وی قرآن را عامل وحدت و انسجام در میان مسلمانان دانست و خاطرنشان کرد: این کتاب آسمانی کشتی نجات بشر از ناپایداری‌ها و ناملایمات زندگی است و هر کس خود را به این کشتی نجات برساند سعادت دنیا و آخرت را نصیب خودکرده است.
 گفتنی است در جریان این برنامه، مهارت‌های مرتبط با قرائت، تجوید و روخوانی قرآن به شرکت‌کنندگان در این برنامه آموزش داده شد.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 288960
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور