مادران شهدا با صبر خود به ملت درس استقامت دادند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان البرز گفت: مادران شهدا با صبر خود به ملت درس استقامت دادند. مادران شهدا شاهدانی بی‌ادعا هستند که با الهام از مکتب حضرت زهرا (س) با خداوند معامله کردند.
مادران شهدا با صبر خود به ملت درس استقامت دادند
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی عالیانی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان البرز به همراه سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز در راستای اجرای طرح سپاس با خانواده شهیدان والامقام «فرجاد آذردار»، «محسن نادری» و «اسماعیل فلاح نژاد» دیدار کرد.
عالیانی در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: مادران شهدا با صبر خود به ملت درس استقامت دادند. مادران شهدا شاهدانی بی‌ادعا هستند که با الهام از مکتب حضرت زهرا (س) با خداوند معامله کردند و فرزندانشان را در راه حق و حقیقت راهی جبهه‌های نبرد با کفر کردند و چنین مادرانی قطعا مقام و جایگاهی ارزشمند نزد خدا دارند.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: مادران شهدا با تحمل رنج فراق به جامعه درس ایثار و مقاومت می‌دهند و قدردانی از آنان علاوه بر اینکه یک وظیفه شرعی و اخلاقی است، به نوعی پاسداشت خون ارزشمند شهیدان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 288966
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...