ایثار در راه دفاع از میهن افتخار بزرگی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰
امام‌جمعه شهرستان اهر بابیان اینکه ایثار در راه دفاع از میهن افتخار بزرگی است عنوان کرد: شهدا راه حقیقت و کمال را به ما نشان دادند و ما وظیفه‌داریم راه آنان را ادامه دهیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1398 حجت الاسلام و المسلمین جواد حاجی‌زاده امام‌جمعه اهر به‌اتفاق زاهد محمودی فرماندار این شهرستان با تعدادی از خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر دیدار و با آنان گفتگو کرد.

امام‌جمعه اهر در این دیدارها با قدردانی از  فداکاری و استقامت خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر در جهت اعتلا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: ایثار در راه دفاع از میهن افتخار بزرگی است.

وی تأکید کرد: شهدا راه حقیقت و کمال را به ما نشان دادند و ما وظیفه‌داریم راه آنان را ادامه دهیم.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی‌زاده بابیان اینکه به برکت خون مطهر شهدا و ایثارگران هرروز بر اقتدار ایران اسلامی افزوده می‌شود تصریح کرد: این عزیزان حق بزرگی بر گردن نظام و انقلاب دارند و دیدار و تکریم آنان وظیفه‌ای شرعی و عرفی است.

گفتنی است، در این دیدارها که رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر و تنی چند از مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند با خانواده‌های معزز شهیدان «محمد ابراهیمی»، «اسماعیل ابراهیمیان» و جانباز سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس «اهرام نوری» ملاقات و از ایثار و فداکاری آنان با اهدا لوح سپاس قدردانی شد.
انتهای پیام/

کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار، خانواده های شاهد و ایثارگر، شهرستان اهر
کد مطلب: 289015
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...