داخلی صفحه کرمان خبر
 
تجدید میثاق جامعه روابط عمومی استان با شهدا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸
صبح امروز جامعه روابط عمومی کرمان با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید پیمان کردند.
تجدید میثاق جامعه روابط عمومی استان با شهدا
 
 به گزارش ایثار کرمان، به همت روابط عمومی بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان آیین غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا، صبح امروز 26 اردیبهشت 98 به مناسبت گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور عباس تقی زاده مشاور استاندار در امور رسانه و روابط عمومی، محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان، مهدی ایرانمنش رئیس دفتر و روابط عمومی بنیاد استان و مسئولان و مدیران روابط عمومی ادارات و سازمان‌های استان در محل گلزار شهدای شهر کرمان برگزار شد.
در این مراسم حسنی سعدی ضمن تسلیت وفات حضرت خدیجه و گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی بیان داشت: روابط عمومی بیانگر فعالیت‌های یک سازمان است و امروز در این گلزار شهدا دو شهید روابط عمومی وجود دارد که کارهای بسیار بزرگی در دوران انقلاب و دفاع مقدس انجام دادند، شهید محمد طائی اولین مدیر روابط عمومی سپاه کرمان بود او با 26 سال سن در سيزدهم آذر 1359، در مهاباد، جاده بوکان به دلیل درگیری با عناصر ضدانقلاب شهید شد. محمد طائی وصیت‌نامه بسیار پرمحتوایی دارد که باید مدت‌ها روی آن تأمل و تفکر کرد.
وی در ادامه بابیان این‌که شهید عبدالمهدی مغفوری هم یکی دیگر از شهدای روابط عمومی استان است از فضائل و اخلاقیات این شهید بزرگوار گفت.
در ادامه این مراسم، مدعوین با گل‌باران قبور مطهر شهدا و پس‌ازآن با حضور بر سر مزار پاک شهیدان محمد طائی و عبدالمهدی مغفوری از شهدای روابط عمومی استان کرمان، تجدید میثاقی با آرمان‌های امام و شهدای هشت سال دفاع مقدس کردند.
انتهای پیام./م
 گزارش تصویری این مراسم
کد مطلب: 289061