داخلی صفحه قم خبر
 
پیام تسلیت شهردار قم به مناسبت رحلت مادر شهیدان کلهری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱
دکتر سقائیان نژاد شهردار قم درگذشت مادر شهیدان کلهری را تسلیت گفت.
به گزارش ایثار به نقل از رسانه های استان، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد درگذشت مادر شهیدان محمدتقی و مصطفی کلهری فرمانده گردان حضرت سیدالشهداء(ع) از لشکر۱۷  امام علی بن ابیطالب(ع) را تسلیت گفت.
متن پیام شهردار قم به این شرح است:
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت حاجیه خانم «رقیه پور ویلان ابرقوئی» مادر شهیدان والامقام محمدتقی و مصطفی کلهری فرمانده شجاع گردان حضرت سیدالشهداء(ع) از لشکر همیشه پیروز امام علی بن ابیطالب(ع) موجب تاسف و تاثر گردید.
مادر این شهیدان والامقام که از فرماندهان شجاع و دلیرمردان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس بودند، ۳۰ سال رنج دوری و فراق فرزندان را تحمل کردند و دعوت حق را لبیک گفتند.
به راستی که مادران شهدا، نگین‌های ارزشمندی در تاریخ انقلاب هستند که فرزندانی ایثارگر و از جان گذشته برای دفاع از اسلام و انقلاب تربیت کردند و در مسیر حفظ انقلاب و رشد اسلام از هیچ خدمتی فروگذار ننمودند.
اینجانب ضمن تسلیت به مناسبت این ضایعه غم انگیز، به خانواده معزّز شهیدان کلهری و سایر بازماندگان، برای آن فقیده سعیده علو درجات و رحمت واسعه الهی و حشر با حضرت فاطمه زهرا(س) و فرزندان شهیدش و برای خانواده بزرگوار شهیدان و مردم ولایتمدار قم مقدس صبر و اجر و سعادت اخروی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم
کد مطلب: 289072