هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی در خوزستان برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی استان خوزستان شامگاه سه شنبه 24 اردیبهشت 1398 در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت استان با محوریت شهید مدافع حرم نادر حمید در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اهواز برگزار شد.
هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی در خوزستان برگزار شد
 
به گزارش «ایثار» در این یادواره که با حضور خانواده شهدا، ایثارگران، خانواده شهدای فعال قرآنی، جمعی از مسئولین و مردم ولایتمدار خوزستان برگزار شد، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با بیان اینکه 38 شهید قرآنی در دوران هشت سال دفاع مقدس از شهدای فعال در حوزه مربی‌گری، حافظ و قاری قرآن بودند، خاطرنشان کرد: 18 شهید فعال قرآنی مدافعان حرم ، 3 شهید قرآنی حادثه تروریستی اهواز و 8 شهید فعال قرآنی استان نیز مربوط به حادثه حله هستند و استان خوزستان بالغ بر ۶۷ شهید فعال قرآنی تقدیم کرده است.
عبدالرضا فرجیان با بیان اینکه مردم خوزستان و اقشار مختلف در سیل اخیر بار دیگر همچون دفاع مقدس برای دفاع از داشته‌ها حضور پیدا کردند، اظهار داشت: سیل استان خوزستان اگر چه آسیب‌های فراوانی را به همراه داشت اما با همت و صمیمیت هشت سال دفاع مقدس اثرات خود را در زمینه ایثار اجتماعی به نمایش گذاشت.
وی افزود: مردم با این حضور ایثارگرانه خود از ورود بسیاری از آسیب‌ها به منازل، مزارع و بخش‌های مختلف جلوگیری کردند.
در ادامه هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی استان خوزستان ضمن معرفی شهید مدافع حرم نادر حمید به عنوان شهید محوری ، از خانواده ایشان تجلیل و یکی از اساتید قرآنی شهید نیز به بیان خاطراتی از وی پرداخت.
همچنین از کتاب اشک شقایق با موضوع شهید احمدعلی جمشیدی با حضور مادر شهید رونمایی شد و گروه تواشیح شاهد استان خوزستان با اجرای دلنشین خود و استقبال گرم حاضران در صحنه به هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی استان خوزستان رنگ و بوی دیگری بخشید.
 انتهای پیام/
کد مطلب: 289098
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...