داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست مدیرکل بنیاد بوشهر با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
نشست صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان برگزار شد.
نشست مدیرکل بنیاد بوشهر با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست گفت: شهدا و ایثارگران مایه افتخار کشور هستند و همچنان برای کشور ما اقتدار آفرین بوده و به‌عنوان الگوی عزت و سلامت جامعه محسوب می‌شوند. به برکت وجود خانواده‌های گران‌قدر شهدا و ایثارگران جمهوری اسلامی ایران توانسته کشور را پیش ببرد و در منطقه و جهان به‌عنوان کشوری پیشرو شناخته شود.
مدیرکل بنیاد بوشهر: شهدا را بهترین معلمان بصیرت و فرزندان شاهد و ایثارگر بهترین ذخیره‌ها و گنجینه‌ها دانست و افزود: شهدا با اهدای جان خویش را بصیرت را نشان کردند و حال ما باید آن را چراغ راه خود قرار دهیم. شما فرزندان شهدا بهترین الگوهای اسوه‌های صبر و ایثار در جامعه هستید.
وی با تجلیل از صبر و استقامت مثال‌زدنی جانبازان و آزادگان، تدین و اخلاق حسنه را از دیگر ویژگی‌های آنان دانست و یادآور شد: پاداشی که خداوند متعال در مقابل این شاخصه‌های ارزنده برای شما در نظر گرفته است، آگاهی، شناخت و بصیرتی است که در تمامی مسائل و مشکلات از آن برخوردار هستید.
حجت‌الاسلام تشکری خاطرنشان کرد: شما جانبازان عزیز بحمدالله باروحیه بسیار بالایی که از آن برخوردار هستید توانسته‌اید به‌خوبی مشکلات پیش رو را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و الگویی مناسبی برای جوانان و آینده‌سازان کشور باشید.
گفتنی است در پایان این مراسم از طرف خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان به‌پاس زحمات و تلاش مدیرکل، معاونین و کارکنان بنیاد بوشهر در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر، از حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری تجلیل شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 289104
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور