رئيس بنياد نيشابور
شهدا با عشق به نبرد حق علیه باطل، شتافتند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیشابور گفت: شهدا با عشق به نبرد حق علیه باطل شتافتند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمدرضا ستوده سه شنبه 24 ارديبهشت در ديدار با والدین شهیدان مظاهر عشق آبادی و میثم عبدی ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: شهدای دوران دفاع مقدس با عشق وصال به خداوند در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند و شهدای نیروی انتظامی و مدافعین حرم نیز در هر جای دنیا که اسلام در خطر باشد حاضر شدند و با شجاعت و ایمان افتخارات زیادی برای ايران اسلامي به ارمغان آوردند. رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران نيشابور افزود: والدین شهدا با تربیت چنین فرزندانی کاری بزرگ و عظیم انجام دادند و الگوی صبر و استقامت برای همه مردم هستند.
در اين ديدارها که حسین دهقان پور فرمانده، موسوی نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی نیشابور نیز حضور داشتند و با اهدای لوح یادبود تجلیل به عمل آمد.
شهیدان مظاهر عشق آبادی و میثم عبدی در 20 اسفند 1346 و 23 مرداد 1369 چشم به جهان گشودند و در دوم شهریور 1366 پدافندی شلمچه و هشتم اسفند 1388 درگیری در زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
گفتنی است شهرستان نیشابور که 129 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، یک هزار و 869 شهید، چهار هزار و 635 جانباز و 292 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
 

خدیجه سلیمانی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان نیشابور
 
 

کلمات کليدی: ایثار رضوی، دیدار، خانواده های شهیدان، عشق آبادی، عبدی،نیشابور، خراسان رضوی
کد مطلب: 289105