به بهانه 27 ارديبهشت روز جهاني ارتباطات
تاملي در وصيت نامه شهيد روابط عمومي شركت هواپيمايي هما در مشهد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۹
شهید «مهدی محمدی مفرد»، مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی هما در مشهد، برای دفاع از حق به سویه رفت و به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، شهید «مهدی (جواد) محمدی مفرد» فرزند غلامرضا در 26 اردیبهشت 1356 چشم به جهان گشود و در آزادسازی نبل الزهرا سوریه در 14 بهمن 1394 به مقام رفیع شهادت نائل آمد. پیکر مطهر این شهید والامقام در قطعه 30 بهشت رضا مشهد آرام گرفته است.
 
وصیت نامه شهیدمهدی محمدی مفرد
بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام ودرودبه روح پرفتوح امام خمینی وآرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری حضرت آیه الله خامنه ای ودعابرای فرج منجی عالم بشریت اینجانب بسیجی مهدی(جواد) محمدی مفرد این چندسطر را برای خانواده خود (همسر و تنها فرزند دلبندم و پدر و مادر و خواهر و برادرانم) ودوستان بسیجی وولایت مدار می نویسم امید که از این حقیر سراپا تقصیر بخاطر قصور و کوتاهی ها و اشتباهات در برخورد و احیانا کدورت مرا بخشیده و برایم طلب آمرزش نمایید.
مسیر انتخاب شده شاید کمی ناهموار باشد برای بعضی از انسان های عافیت طلب غیرقابل توجیه باشد اما گاهی انسان ها باید بروند تا مسیر حق طلبی زنده بماند و اگر نباشد تداوم این مسیر شاید صدای حق دیر گاهی بود که خاموش شده بود و این ندا که از ابتدای خلقت در جهان توسط پیامبران و امامان همیشه به شیوه های مختلف و با یک هدف بلند بوده است امروز توسط نایب برحق امام زمان(عج) برای ما اعلام و وظیفه ماست که به هرصورت ممکن این ندا را لبیک و فراتر نموده تا گوش جهانخوران و عافیت طلب های بی درد که انشاالله وصل به قیام حضرت مهدی(عج) خواهد شد کر گردد.
بی شک ما نه جنگ طلب هستیم و نه به دور ازجامعه ولی گوش به فرمان ولی تاپای جان ایستادگی خواهیم کرد و باشد تا آرزوی شهادت ما محقق گردد و این پرچم که دست به دست از ابتدای خلقت گشته و ما نیز این رابه دستان شمامی دهیم تاپشتیبان ولی بوده و خود را آماده نبرد سرنوشت ساز بین تمام کفر با تمام حق که دیر یا زود انجام خواهد شد نمایید.
از دوستان عزیز خود می خواهم ولایت فقیه را همچون فرمانده ای نگاه کنید که درمعرکه جنگ فقط دستور او نجات دهنده شما خواهدبود و بس وراهی جز اطاعت ندارید چون اگر غیر از این باشد شما درکوران حوادث و فتنه ها گمراه خواهید شد و این گمراهی جبران ناپذیر خواهد بود.
از شما بزرگواران که همیشه با من مهربان بودید و من گاها با رفتار و اخلاقم باعث ناراحتی جمع های دوستانه شمامی شدم عاجزانه حلالیت می طلبم و خواهشمندم برایم طلب آمرزش ازحضرت حق نمایید.
لبیک یازینب(س)
مهدی محمدی مفرد

              
 

کلمات کليدی: ایثار رضوی، وصیت نامه شهید، مهدی محمدی منفرد، خراسان رضوی، مدافع حرم، روابط عمومی،
کد مطلب: 289106