فرزندان شاهد و ایثارگر ذخیره‌ها و گنجینه‌های نظام اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴
مدیر کل بنیاد بوشهر شهدا را بهترین معلمان بصیرت و فرزندان شاهد و ایثارگر بهترین ذخیره‌ها و گنجینه‌ها دانست و اظهار داشت: شهدا با اهدای جان خویش، بصیرت را نشان خود را نشان دادند.
فرزندان شاهد و ایثارگر ذخیره‌ها و گنجینه‌های نظام اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام ابراهیم تشکری در نشست با ایثارگران استان بوشهر گفت: شهدا و ایثارگران مایه افتخار کشور هستند و همچنان برای کشور ما اقتدار آفرین بوده و به‌ عنوان الگوی عزت و سلامت جامعه محسوب می‌شوند. به برکت وجود خانواده‌های گران‌قدر شهدا و ایثارگران جمهوری اسلامی ایران توانسته در منطقه و جهان به‌عنوان کشوری پیشرو شناخته شود.
مدیر کل بنیاد بوشهر شهدا را بهترین معلمان بصیرت و فرزندان شاهد و ایثارگر بهترین ذخیره‌ها و گنجینه‌ها دانست و اظهار داشت: شهدا با اهدای جان خویش، بصیرت را نشان خود را نشان دادند و حال ما باید آن را چراغ راه خود قرار دهیم. شما فرزندان شهدا نیز بهترین الگوهای اسوه‌های صبر و ایثار در جامعه هستید.
وی با تجلیل از صبر و استقامت مثال‌زدنی جانبازان و آزادگان، تدین و اخلاق حسنه را از دیگر ویژگی‌های آنان دانست و یادآور شد: پاداشی که خداوند متعال در مقابل این شاخصه‌های ارزنده برای شما در نظر گرفته است، آگاهی، شناخت و بصیرتی است که در تمامی مسائل و مشکلات از آن برخوردار هستید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289127
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...