رزمندگان دفاع مقدس راه امام حسین(ع) را ادامه دادند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۶
مدیر کل بنیاد ایلام تصریح کرد: شهدای دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی توانستند راه امام حسین(ع) را به نحو شایسته و زیبایی ادامه داده و به اهداف والای الهی و دینی آن‌ها عمل کنند.
رزمندگان دفاع مقدس راه امام حسین(ع) را ادامه دادند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان روز سه شنبه 24 اردیبهشت، همراه با فرماندار مهران با خانواده شهیدان معظم «مجتبی و محمد عسگری نیا» ديدار و از رشادت‌ها و ايثارگري‌های آنان تجليل کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این دیدار با بیان رشادتها و دلاوری های شهدا در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا، یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا در هشت سال دفاع مقدس است که باید آن‌ها را به آحاد جامعه انتقال داد.
رستمیان تصریح کرد: شهدای دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی توانستند راه امام حسین(ع) را به نحو شایسته و زیبایی ادامه داده و به اهداف والای الهی و دینی آن‌ها عمل کردند.
وی با بیان اینکه امروز صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای قشرهای مختلف مردم الگو است، افزود: باید سیره این عزیزان با بهره‌گیری از راهکارهای متنوع و مختلف به جوانان انتقال یابد تا شناخت آن‌ها از نحوه زندگی آن‌ها ارتقا یابد.
مدیر کل بنیاد ایلام همچنین ادامه داد: اگر ایران دشمن را به خاک ذلت کشانده و در عرصه‌های مختلف به پیشرفت و توسعه دست‌یافته به خاطر روحیه ایثارگری‌های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس است.
سلیمان رستمیان با اشاره به شناخت آحاد جامعه نسبت به ایثارگری‌ها و رشادت‌های ایثارگران گفت: اکنون مسئولان در شناساندن این ایثارگری‌ها، باید همت بیشتری کنند تا فرهنگ ایثار و شهادت به قشرهای مختلف مردم به‌ویژه جوانان به نحو احسن انتقال یابد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289130
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...