داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه ماهانه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳
برگزاری جلسه ماهانه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز پنجشنبه 26اردیبهشت 98 اولین جلسه ماهانه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان برگزار گردید .
در این جلسه پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با عرض قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان در جمع خادمین خانواده های شاهد و ایثارگر گفت: شهدا و ایثارگران مایه افتخار کشور هستند و همچنان برای کشور ما اقتدار آفرین بوده و به عنوان الگوی عزت و سلامت جامعه محسوب می شوند . به برکت وجود خانواده های گرانقدر شهدا و ایثارگران ، جمهوری اسلامی ایران توانسته کشور را پیش ببرد و در منطقه و جهان به عنوان کشوری پیشرو شناخته شود .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهدا را بهترین معلمان بصیرت و فرزندان شاهد و ایثارگر بهترین ذخیره ها و گنجینه ها دانست و افزود : شهدا با اهدای جان خویش راه بصیرت را نشان کردند و حال ما باید آن را چراغ راه خود قرار دهیم . شما فرزندان شهدا بهترین الگوهای اسوه های صبر و ایثار در جامعه هستید .
گفتنی است در پایان این جلسه پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران از زحمات معاونین و کارکنان که در راستای خدمت رسانی به خانواده های شاهد و ایثارگر که در سال 97 همکاری صمیمانه داشته اند تشکر و قدردانی نمودند .
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 289166