داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید از جانباز و آزاده اسداله رنجبری
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید از جانباز و آزاده اسداله رنجبری
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز پنجشنبه مصادف با 26 اردیبهشت ماه 98 ، پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به اتفاق فتح آبادی رئیس بنیاد شهید شهرستان بندرعباس از جانباز و آزاده اعصاب و روان دوران 8 سال دفاع مقدس اسداله رنجبری که در منزل بستری بوده اند ملاقات نمودند .
پاکدامن در این دیدار گفت : احترام و تکریم خانواده ایثارگران و شهدا یک تعارف نیست بلکه وظیفه و حقیقت است و همه ما باید افتخار کنیم که خادم ایثارگران ، خانواده عزیز شهدا ، جانبازان و آزادگان باشیم .
وی افزود : آنهایی که در این انقلاب و دفاع مقدس شهید شدند در بهشت جای ندارند بلکه در فردوس اعلی هستند و بهشت جای شهیدان والامقام نیست . بهشت جای مومنین عادی است ، آنها جایشان فردوس اعلی است و جایگاه برتری دارند که خداوند به شهیدان در میدان رزم لبخند می زند این لبخند به معنای رضایت است . یضحک به معنای رضایت حق است ، آن چیزی که مهم است رضایت خداوند است .
این مقام مسئول تصریح کرد : ما در جنگ با بعثیان عراق ، انسانی و اخلاقی جنگیدیدم ، ما را تحت حملات شیمیایی قرار دادند ، ساخت سلاح شیمیایی کار سختی نیست ولی این کار را نکردیم . ما می توانستیم صدمات بسیار مهمی به متجاوزین وارد کنیم ، اما همه اصول اخلاقی را مراعات کردیم و به دفاع مقدس خود افتخار می کنیم ، ما به سپاه ، ارتش ،نیروی انتظامی و عشایر خود و بالاتر از همه به بسیج افتخار می کنیم .

انتهای پیام./
 
کد مطلب: 289168
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور